Перейти к публикации
yaryna

Черепаха після Покупки

Рекомендованные сообщения

yaryna

Доброго вечора, придбала черепашку , Є акваріум , є каміня(суша) Лампа з УФ і нагрівальна. Корм сухий. На днях має прийти термонагрівач і фільтр. Черепашка не їсть, сидить тільки у воді і спить там, не вилазить на камінь грітись(вилізти на нього просто) ховається. В Хаті Тепло, 23-24 градуси, якщо не більше.

Є відключення світла, чи дуже це впливає на адаптацію черепашки??

Допоможіть, що робити!!

не хочу втратити черепашку(((

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Алексей Alex-Raduga

Вылезать могут не сразу, в начале боятся. И не есть по этой же причине какое-то время тоже может ! Какой размер черепашки ? Чем кормите ? Лучше купить хороший сухой корм - Рептомин, Сера рептить / Сера карнивор, JBL agil (для маленьких JBL rugil). 

Изменено пользователем Алексей Alex-Raduga

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
yaryna

@Алексей Alex-Raduga  Сьогодні вночі вперше вилізла на камінь, купила обігрівач до 75л, поставила на 24 градуси, більше не ставлю бо ще є лампа.( лампа з Уф променями і нагрівальна). Можливо погодувати її коли вона на березі, але вона боїться мене тільки но хочу кинути їй гранулу, розмір десь 4-5см. Дякую що відгукнулись

67DBB22A-2F6B-4DAA-B248-13DE02EB0EDD.jpeg

393A689F-8E39-488C-B1BC-07E91D195F9A.jpeg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Алексей Alex-Raduga

@yaryna хорошо, что вылезла ! Маленькие сильнее боятся. Для маленькой черепашки лучше корм рептомин беби взять. Кормить - раз в день, не больше 1,5-2 размеров ее головы (измерять в размокшем виде, давать можно в сухом), в начале конечно можно и больше, раз долго не ела. Корм бросайте и уходите - может поест ! 

Изменено пользователем Алексей Alex-Raduga

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
yaryna

@Алексей Alex-Raduga поки нічого не їсть , дала листочок пекінки, три гранули , курки міні-кусочок , і нічого. Гріється і плаває, а коли вимкнене світло спить. Думаю Адаптується і буде їсти зчасом . 

А ще як вона висохає я замітила на одній чешуйці такий коричневий кінчик. на одній лусочці . 

що це може бути? і чи варто хвилюватись 

Изменено пользователем yaryna

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Дина_

@Алексей Alex-Raduga мне кажется, это не красноухая. Другой вид. Просто заметила, интересно...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Алексей Alex-Raduga

@yaryna ничего страшного, детали расцветки. А черепаха возможно не красноухая, снимите пожалуйста ее спереди. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
yaryna

@Алексей Alex-Raduga  це ієрогліфова черепашка , Болотна . Або Розписана ще називається 

Изменено пользователем yaryna

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Алексей Alex-Raduga

@yaryna да, иероглифовая. Содержание одинаковое с красноушкой, то же семейство - эмидиды. А вот размер даже немного больше, потом будет нужен аквариум от 150л виды. 

Как она, хотя бы немного поела ?

Изменено пользователем Алексей Alex-Raduga

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
yaryna

@Алексей Alex-Raduga  ТАК, Нарешті сьогодні вона вже відійшла від переїзду, і корм їла і щуку я купила вона дзьобала, і вчора креветок акваріумних запустила, декілька штук то вона ловила, і поставила мох яванський то вона також його там під‘їдала! 

Все Тепер я спокійна! 

Дякую що підтримали) 

  • Нравится 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Алексей Alex-Raduga

@yaryna Поздравляю, привыкает ! Значит, все будет хорошо. А про такую лампу никогда не слышал, спрошу у специалистов.

  • Нравится 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
yaryna

@Алексей Alex-Raduga Ще таке важливе запитання , скільки часу у мене черепаха (5днів) бачила тільки два рази її випорожнення. Одного разу такі довгі чорні а цього разу таке. Коли я її підняла повитирати то там були ще такі частинки оранжевого кольору, як корм на вигляд розмочений, трішки темніший 

Що може бути не так? 

E14C1722-375D-4C78-AE68-B21F0E8048C7.jpeg

Изменено пользователем yaryna

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Алексей Alex-Raduga

@yaryna вроде все нормально, у них пищеварение замедленное, а от корма часто так и бывает. Про лампу ничего не узнал, никто не знает. Наверное, прослужит недолго - через 3-4 месяца менять, ищите JBL или Аркадия (тоже 10% UVB), они на год.

  • Нравится 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
yaryna

@Алексей Alex-Raduga все дуже дякую вам за всю інформацію! 

і дуже класний форум тут , майже всі теми перечиталп, тепер точно знаю що і як краще для черепахи)

C669E53E-2DEB-4D5A-B12D-122EACE6E225.jpeg

  • Нравится 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
yaryna

Пройшло уже 2 місяці з часу покупки черепашки) 

Вона в мене росте і чудово себе почуває. Вже важить 24г а важила 14г 

Прекрасно себе почуває, активна їсть з апетитом, так само і з апетитом просить їжу коли підходиш до акваріума)

А ще недавно купила їй акваріумних рибок, запустила в акваріум 5 шт. Пройшло десь 2 тижні а з 5 рибок лишилось 2) 

Дякую всім за поради та підтримку:)

09C7E28D-1B44-45A4-B79E-92FD3385615E.jpeg

Изменено пользователем yaryna
  • Нравится 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Алексей Alex-Raduga

@yaryna поздравляю, растет, что рыбок съела - тоже хорошо ! Раз растет - теперь корма давать до 2 размеров ее головы, кормить пока раз в день. 

  • Нравится 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

© 2007 - Черепахи.ру. Создание сайта Miladyad.

×
×
  • Создать...