Перейти к публикации
yaryna

Який повинен бути панцир у маленької черепашки??

Рекомендованные сообщения

yaryna

Недавно задала собі таке запитання, якої твердості повинен бути панцир у маленьких черепашок віком до 6 місяців
На просторах інтернету адекватної відповіді не знайшла, тому цікавлюсь на форумі, буду дуже вдячна, якщо Ви дасте мені відповідь на це запитання.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Алексей Alex-Raduga

6 месяцев - уже должен быть твердый совсем, он мягкий только совсем у мальков. При этом за 6 месяцев она уже должна заметно подрасти. Если это не так - то нужно срочно менять условия (УФ лампа, кальций, нормальный корм). 

  • Нравится 1
  • Поддержать 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
yaryna

@Алексей Alex-Raduga щойно попробувала панцир у черепашки, він ніби і не твердий і не м‘який 

правда вік ії не знаю,але довжина панцира 4см.

Вирішила все таки поміняти лампу, замовила Exo Terra 100, згадуючи ваші слова про ту невідому лампу в іншій темі. А Корм от Тетра Енерджі. 

Думаю завтра піду ще куплю малих рибок у зоомагазині гупі чи інших прісноводних, буду кидати по одній раз в тиждень, гляну чи буде їсти. 

Креветки акваріумні їла, але вони дуже засмічували житло. 

Після цих змін буду спостерігати за черепашкою. 

А ще, мені здається що у неї линяє шкіра. У розмокшому виглядів куски відмерлої  шкіри  виглядають як білі кусочки, чи це щось може бути інше? 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Алексей Alex-Raduga

@yaryna Линяет это хорошо, за полгода она должна была больше вырасти, лампу надо 10% УФ-Б, эта слабая ! И марка не очень хорошая, лучшие  - Аркадия, Зоомед.

Корм ваш - это подкормка, возьмите лучше Рептомин Беби, можно просто Рептомин Стикс (ломать его только, состав одинаковый). 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
yaryna

@Алексей Alex-Raduga проблема в тому що вона не хоче їсти бейбі , він у мене є. Вона у мене менше місяця жеве. Проблема в тому що в Україні ці лампи не продаються. Hagen Repti GLO 5.0/13 Вт UVB100 а така лампа яка по якості?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Алексей Alex-Raduga

@yaryna Тогда берите Репти Гло, но не эту, а 10% УФ-Б -  Repti GLO UVB150.

Корм - - попробуйте Sera reptil carnivor или JBL rugil.

У вас она месяц, черепашке видимо не больше 2 месяцев, при таких размерах. Но панцирь уже должен был стать твердым.

Изменено пользователем Алексей Alex-Raduga
  • Нравится 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
DaiL_

Здравствуйте, на сайте черепахи ру пишут, что JBL Agil можно только взрослым раз в неделю, это ошибка?

upload_2023_02_25_14_19_59_155.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Алексей Alex-Raduga

@DaiL_ Писали, что JBL все-таки можно, хотя витаминов там и меньше, чем в Рептомине или Сера Рептиль. Agil - это для взрослых, Rugil - для маленьких. Если не едят рептомин и Сера - это будет выходом !

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
moth

@DaiL_ Мы в своё время так и не определились по его составу, т.к. там не понятно что с кальцием и вообще добавками. В составе явно указано не всё, а как минералы записан Лизин.

Но учитывая, что другие товары фирмы вполне себе качественные и альтернатив корма хорошего сейчас мало - решили его тоже в рекомендации добавлять. 

  • Спасибо 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Дина_

@yaryna у нас продаються чудові лампи JBL, у яких дуже м'яке випромінювання, відстань до черепахи у них менша за інші фірми, отже менше світла потрапляє на воду, що важливо. А ще їх вистачає на рік, на відміну від Екзотери, яку треба міняти кожні півроку при майже однаковій ціні. 

І не 5% вам потрібно, а 10%. Тим паче поганий апетит та панцир не твердий. У моєї крихітної навіть в евакуації та майже без УФ аж "дзвенів", а апетит такий був, що з льоту хапала Рептомін. Так що у вашої вже не все гаразд, нажаль.

  • Поддержать 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
yaryna

@Дина_ ну апетит в неї був поганий тільки до бейбі 

просто ремпотін вона як дурна їсть, в стінку акваріума пливе коли бачить стік.

Але вже й і бейбі їсть , тепер енерджі раз у тиждень даю як добавку. 

Так я вже знайшла JBL, на наступний раз закажу її. Моя лампа світить  зараз на острівок, на відстані 13 см, тому черепаха получає потрібну дозу опромінення. І, до речі, лампа має 10 uvb.

Вона в мене здорова, апетит , енергійність, ріст, йога на суші, все як має бути. Тому Ваш висновок що не все гаразд думаю помилковий. 

тим паче вона у мене всього місяць, умови в минулих розвідників можливо не були такі правильні ( враховуючи те, що вона входила в нову поставку). Тому і панцир не твердий. 

Я вважаю, що за місяць часу я повністю відкорегувала умови і набралась інформації по догляду за черепахою. Тому вподальшому я буду спостерігати тільки високий рівень здоров‘я моєї вихованиці . 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Дина_

@yaryna ну то добре, що взяли 10%, бо вище ви писали про 5. Та й все інше судячи з того, що ви написали. Те, що панцир не твердий, це і є не все гаразд, якщо апетит вже нормальний, то дуже ок, одже, нестача кальцію ще не вплинула на ШКТ. Лампа вже є, повноцінний корм їсть, вчасно наладжені умови то все гаразд буде.

Изменено пользователем Дина_
  • Нравится 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

© 2007 - Черепахи.ру. Создание сайта Miladyad.

×
×
  • Создать...